برگزاری مراسم گرامیداشت هفته بصیرت و سالگرد شهادت سردار مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی در گلستان

‍✅ برگزاری مراسم گرامیداشت هفته بصیرت و سالگرد شهادت سردار مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی در گلستان

✅ مراسم گرامیداشت هفته بصیرت و دومین سالگرد شهادت سردار مقاومت’ شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور سرهنگ علی اصغر تناور فرمانده بسیج ادارات استان’ نوربخش داداشی مدیر کل و کارکنان ستادی در سالن کنفرانس هواشناسی گلستان صبح امروز ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ برگزار شد.

✅ به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان’ تناور فرمانده بسیج ادارات استان در این مراسم گفت: حاج قاسم سلیمانی مظهر بصیرت و سیدالشهدای مقاومت است و توانمندیهای مختلف ما در ابعاد مختلف اجتماعی’ سیاسی و نظامی و… مرهون حضور مردم همیشه در صحنه و خون شهدایی است که تاکنون در راستای تداوم نظام و مقاومت در برابر زورگویان و سلطه طلبان ایستادگی نموده و این امر باعث تقویت جبهه مقاومت شده و خطرات دشمنان را از ما دور نموده است.

✅ وی افزود: قدرت خون شهدا و ایستادگی و بصیرت مردم در بیش از چهار دهه گذشته باعث شد که کشور بتواند در تمام زمینه ها مستقل شده و بدون وابستگی به ابر قدرتها در دنیا خود نمایی نماید.

✅ سرهنگ تناور در ادامه تاکید کرد: در راستای وصایای شهدا بخصوص شهید سلیمانی باید قدردان این مردم باید باشیم و هر مسئولی در مسیر خدمت خودش باید تمام و کمال خود را وقف مردم نماید و اظهار امیدواری نمود همگی ادامه دهندگان راه شهدا علی الخصوص سردار مقاومت و بصیرت حاج قاسم سلیمانی باشیم.

✅ فرمانده بسیج ادارات در پایان سخنان خود از زحمات تمامی مجموعه هواشناسی استان که بصورت تخصصی در حوزه فعالیت خود به آحاد مردم بصورت شبانه روزی خدمت رسانی می نمایند تقدیر و قدردانی نمود.