پیام تبریک مدیر کل هواشناسی استان گلستان بمناسبت روز ملی روابط عمومی و ارتباطات

پیام تبریک مدیر کل هواشناسی استان گلستان بمناسبت روز ملی روابط عمومی و ارتباطات

نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان گلستان با ارسال پیامی، 27 اردیبهشت روز ملی روابط عمومی و ارتباطات را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان گلستان، متن این پیام بدین شرح است:

تمامی فعالان محترم عرصه روابط عمومی و ارتباطات

با سلام و احترام،

روابط عمومی اصلی‌ترین حلقه ارتباط بین مدیران، کارکنان و جامعه است و توسعه اجتماعی و فرهنگی یک جامعه در گرو توزیع عادلانه اطلاعات، روشن‌گری افکارعمومی، مردم مداری و احترام به حقوق انسان ها به منظور افزایش سطح مشارکت مردمی محقق می شود که ماموریت انجام آن به عهده روابط عمومی سازمان‌هاست.
نقش برجسته روابط عمومي در هر مجموعه اي به عنوان آينه اي شفاف در دريافت و انعكاس واقعيت ها بر كسي پوشيده نيست و طراوت و بالندگي در تعامل سازمان ها وجامعه، هنر بزرگ روابط عمومي است.ارتباطات معقول و منطقی براساس ارزش های سازمان و جامعه ، عمده ترین عامل توسعه انسانی و سازمانی است و روابط عمومی با تلاشی آگاهانه موجب خلق جامعه ای انسانی تر بر مبنای همیاری گسترده تر است و گسترش دهنده ژرفای معنای روابط انسانی است.
همکاران خدوم روابط عمومی سازمانها و ادارات کل مشعل داران توسعه ارتباطی هستند و با الهام از دانش ارتباطات که الفبای آن هم افزایی ، هم اندیشی ، همسویی ، همنوایی ، همگرایی و ابتکار و امید، قانونمندی ، هدفمندی و هوشمندی و صداقت و امانتداری در مسیرحفظ مصالح سازمان و منافع همگنان و در جهت انجام رسالتی خطیر که توسعه روابط عمومی می باشد؛ در مسیر خدمت به آحاد جامعه گام بر می دارند.

اینجانب ضمن تبریک 27 اردیبهشت ماه ” روز ملی ارتباطات و روابط عمومی” خدمت تمامی فعالان عرصه روابط عمومی توفیق روزافزون و تداوم بهروزی و موفقیت همه شما عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم .

نوربخش داداشی

مدیر کل هواشناسی استان گلستان