پیام تبریک مدیر کل هواشناسی استان گلستان بمناسبت روز کارمند

پیام تبریک مدیر کل هواشناسی استان گلستان بمناسبت روز کارمند

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان، “نوربخش داداشی” طی پیامی فرارسیدن روز کارمند را به همکاران هواشناسی استان و همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

در متن پیام آمده است:

هفته دولت، فرصتی است برای مرور داشته‌ های گران‌ بهای دولت شهید رجایی و باهنر و پویش و کوشش برای رسیدن به یک مجموعه‌ عدالت‌ محور، متعهد و متدین با خدمت خالصانه به خلق. شهیدان رجایی و باهنر توانستند عشق و ایمان را به مردم ارزانی کنند و خدمات شایانی به همه مردم به ویژه محرومان ارائه دهند.

روز کارمند، تجلیل از انسان‌ های شایسته ‌ای است که هدف‌ شان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است. آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره‌ های زندگی انسان‌ ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است. از آن‌ جا که کارگزاران و کارمندان هر کشور نقشی اساسی در شکوفایی و پیشرفت آن کشور دارند، از این رو، شایسته است آنان هم‌ گام با توسعه‌ روزافزون علمیِ جهان، به بالندگی و رشد علمی برسند. همان ‌گونه که امام علی (ع) می‌فرماید : کارها با آگاهی پیش می‌رود و عمل پاکیزه، هرگز بدون دانش صحیح به دست نمی‌آید.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ شهیدان رجایی و باهنر چهارم شهریور ماه روز کارمند را به همه خدمتگزاران کشور به ویژه همکاران پرتلاش خود در سازمان هواشناسی کشور و خصوصا همکاران ساعی و پرتلاش خود در هواشناسی استان که با ارائه خدمات شبانه روزی در راستای حفاظت از جان و مال مردم تلاش می نمایند تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند منان برای همه عزیزان سلامتی، توفیق و سربلندی مسئلت می نمایم.

نوربخش داداشی
مدیر کل هواشناسی استان گلستان