پیام تسلیت مدیرکل هواشناسی استان بمناسبت فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا

پیام تسلیت مدیرکل هواشناسی استان بمناسبت فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا

نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان گلستان با ارسال پیامی فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا را به مجموعه همکاران و همه مسلمانان جهان و پیروان راستین حضرت امام حسین (ع) و اهل بیتش تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان، متن پیام داداشی مدیر کل هواشناسی استان بدین شرح است:

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

همکاران محترم

سلام علیکم،

عاشورا در طول قرنها پس از واقعه کربلا همواره نماد آزاداندیشی و روشنفکری اسلامی بوده است. امام حسین(ع) نه تنها در آن روز به شهادت نرسید، بلکه پس از آن زندگی جاویدان یافت و در ذهن همگان حق خواهی، آزادی و آزادگی را یادآور شد و امروز ما نیز به ماهیت پیام و قیام سیدالشهدا(علیه السلام) نیازمندیم تا اسلام اصیل و به دور از پیرایه که پیامبر اعظم(صلی الله علیه و آله و سلم) به عالمیان عرضه نمود را درک کنیم و آن را حفظ نماییم و باورهای خویش را از هرگونه جهالت و ضلالت به دور نگه داریم و درون انسانی خویش را از بند برهیم تا بدین وسیله مقدمات برپایی نظام جهانی مبتنی بر عدالت و بر پایه تعالیم جهان شمول اسلام را فراهم آوریم و راه را برای حکومت جهانی مهدی موعود(عج) هموار کنیم.

اینجانب فرا رسيدن تاسوعا و عاشوراي حسيني، ايام شهادت فرزند پيامبر، سالار آزادگان جهان و سيد و سرور شهيدان اسلام، امام حسين عليه السلام و علمدار با وفايش حضرت ابوالفضل العباس (ع) را به همه مسلمانان و پيروان راستين آن حضرت تسليت و تعزیت عرض می نمایم.

نوربخش داداشی
مدیر کل هواشناسی استان گلستان