مراسم تجلیل از خانواده شهدا ارتش، همزمان با فرا رسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی در هواشناسی گلستان

از تعدادی از خانواده شهدا ارتش به همراه پیشکسوتان دفاع مقدس روز چهارشنبه در مراسمی در اداره کل هواشناسی استان گلستان تجلیل شدند.

در این مراسم مدیر کل هواشناسی استان ،حجت الاسلام والمسلمین شیخ قاسم علی دنکوب مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان و سرهنگ مهاجرنیا معاون عملیاتی لشگر 30 گرگان و همچنین کارکنان هواشناسی استان گلستان حضور داشتند.

مدیر کل هواشناسی استان گلستان ضمن تبریک روز ارتش گفت نیروهای مسلح بویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران محبوب ترین قشر در بین اقشار های مختلف جامعه هستند.

معاون عملیاتی لشگر 30 گرگان در این مراسم گفت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی روز مبارک برای انقلاب اسلامی ما بود. در این مراسم با اشاره به تهاجم و فعالیت رسانه‌ای دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی و جنگ نرم گفت: در تمامی این هجمه‌ها و توطئه‌ها دشمن تا حدودی به اهداف خود در جنگ نرم در کشور رسیده است. بصیرت افزایی در جامعه برای مقابله با جنگ نرم دشمن از جمله راهبردی است که می تواند نقشه راه باشد؛ زیرا در این عرصه برای فایق آمدن بر جنگ نرم و توجه به لایه های جنگ نرم دشمن چون جریحه دار نمودن احساسات, عواطف, هنجارها, ارزش ها و باورهای مهم جامعه است و مؤلفه اصلی بصیرت شناخت و بینش صحیح و عمیق نسبت به اصول و مبانی است.

پخش کلیپی از رشادت های ارتش در دوران پس از انقلاب اسلامی و نیز دوران دفاع مقدس از جمله برنامه های این مراسم بود و در ادامه مراسم، از تعدادی از خانواده شهدا تجلیل شد.